„Niespokojne jest serce człowieka, póki nie spocznie w Bogu”.
Święty Augustyn

Wielu z nas myśląc o swojej przyszłości może odczuwać niepokój. Prawdziwy pokój możemy odnaleźć tylko w Bogu, dlatego pragniemy zaprosić Cię na dzień skupienia dla młodzieży męskiej, gdzie w gronie kleryków i atmosferze modlitwy będziesz mógł przyjrzeć się swojemu powołaniu.

 

Klerycy z Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach zapraszają na powołaniowy dzień skupienia. W tym roku odbywa się on pod hasłem „Niespokojne serce”.

– Będzie można z nami porozmawiać, usłyszeć świadectwa powołań i spotkać się z Jezusem na modlitwie i adoracji. Planowana jest też konferencja i Q&A na temat seminarium. Szykujemy naprawdę aktywne popołudnie – mówi kleryk Mateusz Smolarczyk. Dodaje, że wstępny termin to 8 maja, ale wiele zależy od rządowych obostrzeń.

Rekolekcje skierowane są do młodzieży męskiej. Zapisy oraz informacje pod numerem telefonu 796 100 695  oraz adresem e-mail quovadis.kielce@gmail.com

Ze względu na obostrzenia nie odbędzie się natomiast coroczna akcja „Zostań klerykiem na weekend”.

– Możliwe, że w wakacje zorganizujemy wyjazdowe rekolekcje powołaniowe w diecezjalnym ośrodku rekolekcyjnym w Rabce Zdroju – dodaje alumn Smolarczyk.

Źródło: Radio eM Kielce