“Obecni” wpadli…

Drodzy Czytelnicy!

Przychodzi taki czas, że dłużej już tak się nie da, że sytuacja ulega diametralnej zmianie. Nie pomagają tłumaczenia, że tak było do tej pory, że są obawy przed czymś innym, nieznanym. Podobnie jest i z naszym seminaryjnym czasopismem „Obecni”. Do tej pory było jak było… aż pewne zdarzenia spowodowały, że czasopismo wpadło… i szczerze napiszemy, że nawet nie próbowaliśmy tego uniknąć, bo wiedzieliśmy od Was, że tak być musi, bowiem już od jakiegoś czasu sygnalizowaliście nam tę kwestię. Stało się! Nic już tego nie zmieni. Wpadliśmy i już!

Szanowni Czytelnicy, miło nam poinformować, że od dziś, seminaryjne czasopismo „Obecni” wpadło… w sieć! To znaczy, że kilka naszych archiwalnych numerów oraz wszystkie nowe sukcesywnie będą pojawiać się w internecie dostępne online. Mamy nadzieję, że również i wersje elektroniczne zostaną przez Was życzliwie przyjęte.

Z przyjemnością zatem „wpuszczamy” w sieć dwa pierwsze numery (30. i 31.). Możecie je znaleźć pod adresem online.obecni.com.

Życzymy przyjemnej lektury!

Redakcja 

“Obecni” wpadli… Reviewed by on . Drodzy Czytelnicy! Przychodzi taki czas, że dłużej już tak się nie da, że sytuacja ulega diametralnej zmianie. Nie pomagają tłumaczenia, że tak było do tej pory Drodzy Czytelnicy! Przychodzi taki czas, że dłużej już tak się nie da, że sytuacja ulega diametralnej zmianie. Nie pomagają tłumaczenia, że tak było do tej pory Rating: 0
scroll to top