„Wypłyń z nami!”

Zastanawiałeś się jak wygląda życie kleryka? Jak wygląda jego plan dnia? Jak wygląda od środka budynek seminarium? Na czym polega formacja seminaryjna? Z jakich części się składa? Czy klerycy tylko się modlą i uczą? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć i rozwiać wszelkie mity podczas kolejnego weekendu.

Specjalnie dla Ciebie organizujemy po raz kolejny akcję Zostań klerykiem na weekend. To trzy dni, które spędzisz w naszym seminarium. Razem z klerykami będziesz modlił się w kaplicy, jadał posiłki, uczestniczył w ich codziennych pracach, poznasz ich pasje i zainteresowania. Poznasz czym zajmują się na co dzień. Co robią w czasie wolnym. Nie zabraknie także czasu na wspólne rozmowy przy kawie.  To czas rozeznania, czas skupienia, to czas przeżywania tego, czym żyją klerycy, jakie maja pasję, zainteresowania.

 

Kiedy? 20-22 kwietnia 2018
Gdzie? Wyższe Seminarium Duchowne w Kielcach, ul. Jana Pawła II 7
Informacje i zapisy: tel. 693-939-796 (ks. dr Mirosław Kowalski) lub 885-343-195 (al. Dawid Dzienniak)
Uczestnictwo w weekendzie jest bezpłatne.
W czasie pobytu gwarantujemy: zakwaterowanie, posiłki i chwile pełne pozytywnych wrażeń.

Uwaga!
Wzięcie udział w akcji nie jest jednoznaczne z wyrażeniem woli wstąpienia do seminarium:)

Podejmij wyzwanie i stań się „klerykiem na weekend”?

Zapraszamy i czekamy właśnie na Ciebie!

Nie bój się zaryzykować!

 

Podziel się na:
  • Print
  • Facebook
  • email
  • PDF
„Wypłyń z nami!” Reviewed by on . Zastanawiałeś się jak wygląda życie kleryka? Jak wygląda jego plan dnia? Jak wygląda od środka budynek seminarium? Na czym polega formacja seminaryjna Zastanawiałeś się jak wygląda życie kleryka? Jak wygląda jego plan dnia? Jak wygląda od środka budynek seminarium? Na czym polega formacja seminaryjna Rating: 0
scroll to top